Sbírka na zvon

Vážení farníci, příznivci, náhodní návštěvníci,

březohorský kostel sv. Vojtěcha v roce 2020 oslavil 130 let od svého vysvěcení. Při této příležitosti byla zahájena veřejná finanční sbírka na kostelní zvon. (Kostel má v současnosti pouze dva malé zvony.)

Prosíme, přispějte libovolnou částkou na transparentní účet:
2401776351 / 2010 (Fio banka)

Stav prostředků na transparentním účtu můžete sledovat zdeVšem dárcům srdečně děkujeme. U příspěvků, které v souhrnné výši za rok dosáhnou 1000 Kč nebo více, rádi vystavíme potvrzení pro odpočet od základu daně.

Pokud používáte mobilní bankovnictví, můžete rovněž použít níže uvedené QR kódy. Stačí v mobilním bankovnictví zvolit možnost úhrady pomocí QR kódu a pomocí fotoaparátu načíst příslušný kód z monitoru. Jsou přednastaveny částky 200 Kč a 1000 Kč a dále „nulová“ částka, kde můžete zadat sumu dle svého uvážení.

0 Kč (k zadání vlastní částky)